Kaybedenler Kulübü Tribi


“O da ne,” dediğinizi duyar gibiyiz:

6:45 Yayımlar’ ve Kaybedenler Kulübü markaları 90 başının yeraltı serinliğinden tutun da 2010’ların bilişim kuşağına değin Türkiye’de “popüler kültürün önemli bir parçası ve aynı zamanda üreticisi oldu.

Her bireyin kendi kültür sınıfinca yorumladığı ve aidiyet hissettiği ya da etmediği 6:45 Kaybedenler Kulübü familyası: radyo yayıncılığından, kitap yayımcılığına, sahasına ait kültürün marşandizlerinden tutun da; üniversitelerde seminerlere ve derslere, DJ gecelerinden şiir okuma etkinliklerine varasıya çok çeşitli sosyal etkinlik hücrelerinden oluşan bir yapı meydana getirdi.

Bir kültürü yaratmanın ve sonrasında ise onu beslemenin gerekliliğini kendisine düstur edinmiş olan bu oluşum için bar kültürü ve yaşantısı binanın temeli olmasa da kolonları sayılabilir.

Geçmişinde birden çok profesyonel gece mekanı deneyimi olan 6:45 Kaybedenler Kulübü markası bu kez bir franchising ortaklığına imza atıyor .

6.45 bütününü oluşturan nüvelerin ilgili mekana entegresi için kültürel anlamda da uğraş veren 6:45, bir barın sadece bir bar olmadığını kendilerinin de içinde kavruldukları bir kültürün en önemli kitle iletişim araçlarından biri olduğunu çok iyi biliyor

.

Ve bunu tüm Türkiye ile paylaşmak istiyor. İzmir Alsancak şubesinden sonra Ankara Tunus şubesi ile yoluna devam eden zincir mekan projesinin yeni haberlerini biz de merak ediyoruz!

Üretiyoruz öyleyse varız!