Kaybedenler Kulübü Yolda: Nerde kalmıştık?

Bu keyifli yolculuğa gerçek zamanlı olarak tanıklık edemeyenler için “Kaybedenler Kulübü” serisi; derdini anlatan, kendine hayran bırakan ve yalnızlığa öykünen duruşuyla sinemanın büyülü atmosferinde hayat buluyor.
Baş rollerde Nejat İşler ve Yiğit Özşener’in bulunduğu devam filmi “Kaybedenler Kulübü Yolda”; 16 Mart 2018’de vizyona girdi. Kaybedenler Kulübü programından esinlenerek çekilen filmin yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin bulunuyor. Bu arada; Mehmet Ada Öztekin bu yapımda yönetmenlikle kalmıyor; senaryo da bizzat kendisine ait.
Fimin konusuna değinecek olursak:
Kalabalık bir Kadıköy grubuyla Olimpos’ta eğlenceli bir tatil geçiren Kaan ve Mete, motorlarıyla birlikte İstanbul’a doğru yola çıkar. İki kişi olarak çıktıkları yolculukta beklenmedik iki misafir onlara eşlik eder. Türlü planlarla yaptıkları bu yolculuk onlara yolun, yolcuğun ve ilişkilerin hiçbir zaman planlandığı gibi olmadığını gösterir.
İlmek ilmek işlenmiş bu tuhaf hikayenin detaylarını merak eden siz değerli kent sakinlerini; 6 Nisan Cuma akşamı 6:45 KK Ankara’da gerçekleşecek olan lansman partisine bekliyoruz.